Dhome me qira 80 euro

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: me qira 04 Qer 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
leshohet nje dhome me qira per dy puntor (m)
dhoma eshte ne kuader te nje banese,kati i pare,banjo eshte e perbashket me banoret e dhomave tjera,

dhoma ka dy kreveta,orman per rroba,tavoline dhe ne kuader te dhomes eshte edhe ballkoni

adresa: te Qafa,perballe Riinvestit ne Prishtinecmimi:80e (ne cmim perfshihen uji dhe mbeturinat ) ,kurse me banu 2 persona cmimi eshte 90e,
tel:044358416,049179607
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim