Dhome me qira,45euro per person

Jepet me qera nga: dhome Sot 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
leshohet nje dhome me qira per nje apo 2 puntor (m)
dhoma eshte ne kuader te nje banese dhe eshte e dedikuar per nje, apo dy persona,banjo eshte e perbashket me banoret e dhomave tjera,
Mund te leshohet edhe vetem per 1 person me cmim prej 80 euro

dhoma eshte ne kuader te nje banese, ka dy kreveta,orman per rroba,nje pjese te kuzhines(pa aparate elektrike)
kati i trete
banjo eshte e perbashket me dhomat e baneses.
per te banuar 2 persona cmimi eshte 90 euro

Adresa: te Qafa,perballe Riinvestit ne Prishtine

cmimi:45euro

tel:044358416,049170607
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim