Leshoj dhoma me qira per djem dhe vajza ne lagje..

Jepet me qera nga: 20 Krr 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qira per djem dhe vajza ne lagjen e Muhaxhereve, objekti gjendet afer hotel Ambasadorit..
kushtet jane maksimale, nder tjerash objekti posedon:

*Wi-Fi

*Uje 24h (me rezervuar)

*Rryme 24ore

Cmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim