Moler +37744296933

Jepet me qera nga: Tahir 24 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Haxhi Zeka
Komuna: Prishtinë
MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma
ofrojm kataloge ngjyrash,
te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike..

gjindem ne prishtine info 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim