Moler profesional.. rinovime etj, mob. 044 29 6..

Jepet me qera nga: tahir 23 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist bëjmë lyerje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojme te gjitha punët e moleraj,
kemi staf profesinal,,
ofrojmë kataloge ngjyrash.
Gjendemi ne Prishtinë.
mob 044 296 933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim