Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime...

Jepet me qera nga: tahir 25 Krr 01:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Moler, profesionalist bejm ngjyrosjen me polikolor te banesave, dhomave, lokaleve, hoteleri, mureve, etj. si dhe rinovime dekorime etj,
Po ashtu punoj edhe me dizajne sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
ofrojm katalogje ngjyrash,
gjindemi ne prishtine info.....................044 - 296-933 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim