Moler

Jepet me qera nga: 22 Nën 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Moler, colors profesionalist bejm ngjyrosjen me polikolor te banesave, dhomave, lokaleve, mureve, etj. si dhe rinovime etj,.
Po ashtu punoj edhe me dizajne sipas porosis,
punojm te gjit.ha punet e moleraj
ofrojm katalogje ngjyrash,
gjindemi ne prishtine info.....................044 - 976-404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim