NGJYROSJE....... RINOVIME.... ETJ .. MOLERAJ...

Jepet me qera nga: TAHIR 16 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 555 m2
Për vendbanimin: Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
Puna bahet ne menyr profesionale mir dhe pastert
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim