moler

Jepet me qera nga: tahir 17 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: prishtinë
Sipërfaqe: 266 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Prishtinë
Moler profesional, bëjme lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Punojme te gjitha punët e moleraj, kemi stafin profesional. Ofrojmë katalogje ngjyrash. Gjendemi ne Prishtinë.
mob 044 296 933
viber +37744296933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim