shpija me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: veli 04 Pri 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ipet shpija me qira te gjamia llapit per mi hekurrull
Dhoma ka kuzhine 2banjo dhe nje dhome tjeter per nej
Posedon tegjitha kushtet si te ishte banes gasonjerk deren Te ndahme ka tegjitha mobilet dhe mjete tjera pee banim. Qmim 80euro per muaj email mos qoni se se lexoi
038234301
044946672
Abcdef
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim