shtepi

Jepet me qera nga: naser 25 Sht 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: vllezrit faliu
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
ipet me qirah kati i shtepis e gateshem per banimi posedon mobile kuzhin banjo etj etj
gjindemi ne vranjevc afer ETC dhe shkolles ilmi rakovica shtepia esht ndertimi i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim