Leshohet lokali me qera ne Qender , 220€

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 22 Sht 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Leshohet lokali me qera ne Qender prapa Teatrit Kombetar ,afer "4 llulla" ne rrugen Zeki Shulemaja.Lokali gjendet ne katin perdhese dhe ka siperfaqe prej 45 m2.Qmimi eshte prej 220euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim