Objekt me qera ne Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH "Orchidee" Sot 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Objekti gjindet ne Fushe Kosove, poseodn 2086m2, parking jasht dhe mbrenda, si dhe ashensor.


cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim