House for rent/sale / shtëpi për qira/shitje

Jepet me qera nga: Isuf 15 Dhj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr Tefta Tashko Lagja Janina prapa Grand Store
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
House is located in “Janina” quarter, str. Tefta Tashko, behind Grand Store. The house consists of: Living room (40m2), kitchen, 3 bedrooms, 1 office room (each room has a balcony), 2 bathrooms, 1 Storage, garage for 2 cars, basement, central heating with Pellet, electricity and water 24 hours (pit + reservoir water), very beautiful arranged garden 300m2. The house is oriented towards the east and south and is located a very quiet place to live

Shtëpia gjendet ne Lagjen “Janina”, rr. Tefta Tashko, prapa Grand Store. Shtëpia përbëhet nga: salloni (40m2), kuzhinë, tre dhoma gjumi, një dhomë pune (secila dhomë ka ballkon), dy banjo, një shpajz, garazh për dy vetura, bodrum, nxemje qendrore, rrymë dhe ujë 24 orë (bunar + rezervuar uji), kopsht modern të rregulluar shumë bukur 300m2. Shtëpia është e orientuar kah lindja dhe jugu dhe ndodhet në një vend shumë të qetë për të jetuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim