Jap katin me qera

Jepet me qera nga: Sfcc 16 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka dhome dite dhome gjumi kuzhine ndaras shkolla fillore " iliria"vetem 5min larg uji dhe mbeturinat nuk paguhen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim