Jap katin me qera

Jepet me qera nga: Qeti 18 Shk 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka dy dhoma ka banjo koridore hyrje te veqante ka parking uji dhe mbeturinat nuk paguhen gjindet afer maxi market dhe vip taxi te namesat e bardha shkolla fillore " iliria"vetem 5min larg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim