Jap katin me qera

Jepet me qera nga: Wrff 19 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka dhome dite dhome gjumi kuzhine ndaras komplet e mobiluar shkolla fillore " iliria"vetem 5min larg uji dhe mbeturinat nuk paguhen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim