Jap katin me qera

Jepet me qera nga: Qeti 10 Mar 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka sallon me kuzhine dhome gjumi, banjo koridore hyrje te veqante shkolla fillore " iliria"vetem 5min larg uji dhe mbeturinat nuk paguhen e mobiluar komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim