Jap katin me qera

Jepet me qera nga: Uf8 21 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka sallon me kuzhine dhome gjumi, banjo koridore hyrje te veqante ka parking uji dhe mbeturinat nuk paguhen komplet e mobiluar shkolla fillore " iliria"vetem 5min .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim