Jap katin me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Yducuc 18 Mar 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka dhome dite dhome gjumi kuzhine komplet e mobiluar shkolla fillore " iliria"vetem 5min larg uji dhe mbeturinat nuk paguhen gjindet afer maxi market dhe vip taxi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim