Jap katin me qera

Jepet me qera nga: Sgg 13 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka sallon me kuzhine dhome gjumi banjo koridor e mobiluar komplet shkolla fillore " iliria"afer uji dhe mbeturinat nuk paguhen gjindet te vip taxi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim