Jap katin me qera

Jepet me qera nga: Yxyhdudyx 14 Mar 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka sallon me kuzhine dhome gjumi banjo koridor e mobiluar komplet shkolla fillore " iliria"afer uji dhe mbeturinat nuk paguhen gjindet te vip taxi ose maxi market.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim