Jipet shtepia me qira te UNIVERSITETI ILIRIA

Jepet me qera nga: Petriti 21 Jan 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
DHTEPIA POSEDON 2 DHOMA GJUMI
QENBDRIMIN DITOR DHE KUZHINEN
ESHT KOMPLET E MOBILUAR
POSEDON OBORR
GARAZHEN PER VETUR
GJINDET 50METRA LARG UNIVERSITETIT ILIRIA
IPET ME QIRA PER AFATGJAT ME SHUM SE NJE VIT DHE VETEM PER FAMILIAR
QMIMI 450euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim