KAT SHTEPIE ME QIRA ARBERI TE MINISTRIA 300€

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
KAT SHTEPIE ME QIRA ARBERI TE MINISTRIA 300€
LOKACIONI: ARBERI TE MINISTRIA E SHENDETESISE
KATI i SHTEPISE KA KETE STRUKTURE:
SALLON ME KUZHINE, 1 DHOME GJUMI, 2 BANJO
QIRAJA: 300€

VEREJTJE:

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim