Kat Shtepia me Qira ne Germi - Kodi 0300

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 20 Pri 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Germi
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Kat Shtepie me Qira ne Germi - Kodi 0300

Lokacioni: Hymje te Germis

Siperfaqe: 90 m2

Renditjet:

- 3 Dhoma
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- 3 Ballkona

Posedon:

- Wifi
- Kabllovik
- Uj dhe Rrym 24 or
- Sigurim 24 or me Kamera
- Sigurim me Kompanin e sigurimit
- Nxemje Qendrore
- Oxhak
- Parking Privat
- Shtepia eshte ne menyr banesore

Çmimi 400 Euro i diskutueshem

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim