Kat Shtepie me Qira ne Dragodan me Shpenzime -0422

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 24 Qer 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan te MiniMaxi
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Kat Shtepia me Qira ne Dragodan - Kodi 0422

Lokacioni: afer Kforit dhe Minimaxit

Siperfaqe 150 m2

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Parking
- Nxemje Qendrore
- Uj dhe Rrym 24 H
- Klim
- Obor

- Te gjitha shpenzimet Komunale ( uji.rryma.mbeturinat ) jane te perfshira ne çmim

Çmimi 550 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim