Kat i shtepise me qera#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Kacallart
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati i shtepise me qera te Kacallart.Shtepia eshte e madhe dhe ka 3 kat.Posedon oborr.Hyrja e secilit kat eshte e veqante.Shtepia eshte perfekte per banim dhe ka kete perberje:

1)Sallon-Kuzhine
2)Dhome gjumi
3)Koridor
4)Banjo
5)Ballkon
6)Oborr

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim