Kat shtepie sistem banesor

Jepet me qera nga: Avni 15 Mar 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ahmet Gashi
Sipërfaqe: 84 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap me qira katin e shtepise e ndertuar sipas sistemit banesor e cila gjendet lagjen Mati 1 afer EULEXit dhe Viva Fresh Store. Mund te perdoret edhe per zyre apo ndonje aktivitet komercial. Posedon sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine, shpajz dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim