LËSHOHET ME QIRA KATI I SHTËPISË -lagjen "Arbëria"

Jepet me qera nga: Blendi 12 Jan 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja: "Arberia" - rr."Ahmet Krasniqi"
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira Kati i Shtëpisë me hyrje te veqant, ne lagjen "Arbëria" (Dragodan) - rr."Ahmet Krasniqi".
Shtepia ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon, kuzhine, banjo.
Shtepia eshte e re e mobiluar dhe 5 minuta nga qendra e qytetit.
Shtepia posedon parking per veture, uje dhe rryme 24 ore.
QMIMI I VOLITSHËM - 300 €
Tel: 044/256-504
viber: +37744648387
Email: bblendd@msn.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim