Lëshohet shtëpia me qera në Tokbashqe

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Dje 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tokbashqe
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Lëshohet shtëpia me qera në Tokbashqe

Shtëpia ka 3 katë një katë lokal me 175m2 dhe dy kate banim me 350m2

Posedon
Dhomë dite
Tre dhoma gjumi
Kuzhinë
Banjo

çmimi: 3000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim