Lëshoj me qera hyrje te veqant ne Prishtine

Jepet me qera nga: Agimi 21 Sht 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dy kate te shtepise, ne Prishtine , ne Rr. “Xhavit Ahmeti “ Nr. 6. Shtepia gjendet perballe Toukbaqes dhe njeri kat ka: dy dhoma dhe kuzhine, Koridor , Banjo , Uje 24 ore pa nderprer. Oferta vlene vetem per familjar.
Shtepia posedon edhe garazhe. Vende shum i qete.
Te interesuarit mund ti shfrytezojne dy kat te shtepise (5 dhoma , dy kuzhina dhe dy banjo).

Shtepia posedon edhe nje hyrje tjeter te veqant per familje me më pak antarë (dhome dhe kuzhine).


Tel:vala : 044/65 99 95 & ipko: 043 659995

Viber: 0037744182313

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim