Lëshojmë shtëpinë me qera nte Ambasada e Zvicrës

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Te Ambasada e Zvicrës
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Lëshojmë shtëpinë me qera nte Ambasada e Zvicrës

Përmbajtja:
Kati i I : Sallon me kuzhin dhe nje shpajz
Kati i II: Nje dhome per femi dhe nje dhome gjumi, dhe nje banjo
Kati i III: Nje dhome te gjumit dhe nje sallon me kuzhin ,dhe nje banjo

Eshte lagje shum e qete dhe shum e mire per bani,rrym 24/h Uje ka dhe eshte e lidhure me rezervare 24/h

çmimi;450 Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim