Leshohet Shtepia me qera#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mehmet Kaqurri-Togbashqe
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qera ne Togbashqe.Shtepia eshte e banueshme dhe ka kete perberje:

1) Sallon-Kuzhine
2) Dh.Gjumi
3) Koridor
4) Banjo
5) Oborr

Shtepia ka uje 24h

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim