Leshohet kati i shtepis me qera ne Velani#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prishtine Velani
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati i shtepis me qera ne Velani. Eshte shum i pershtatshem per banim dhe eshte e mobiluar. Kati i cili leshohet eshte kati i pare i banimit. Shtepia ka kete permbajtje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) (2) Dhoma gjumi
4) Banjo
5) Oborr

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim