Leshohet kati i shtepise me qera #iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati i shtepise me qera ne Togbashqe.Eshte shtepi e re.Kati eshte i pa-mobiluar.Ka mjaft hapsire te madhe banimi dhe ka kete perberje:

1) Sallon-Kuzhine
2) 2-Dhoma gjumi
3) Banjo
4) Koridor
5) Ballkon
6) Oborr

Shtepia ka uje 24h

Te interesuarit te kontaktojne ne numrat:
045/609-373
044/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim