Leshohet me qera shtepia super luksoze#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 14 Qer 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Lagjia DUBAI
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera shtepia super luksoze ne lagjen Dubai. Shtepia eshte e ndertimit te ri dhe ka nje pamje mjafte te mire. Shtepia ka gjithsej 5 ari oborr ku ne te ka mbi 70 pisha dhe mbi 30 lloje te ndryshme te pemeve. Shtepia ka kete permbajtje:

 Sallon (dhoma e ditës) 70m2
 Kuzhin me trapesari
 Depo (shpajz)
 Banjo e katit të parë
 Dhomë pune
 Koridor dhe parakoridor
 Garazh
 Nxemje qendrore me dru dhe qymyr

Kati i dytë
 Dhoma kryesore e fjetjes (master) me garderobe, banjo dhe teras
 Dhoma e punes dhe bibloteka
 Dy dhoma të fjetjes
 Dy terasa
 Banjo
 Lavanteria
 Koridori shkallet te cilat vazhdojn ne tavan

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373 apo
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim