Leshohet shtepia 350m2 me qira Lagjen "Nderkombta

Jepet me qera nga: Omega 08 Pri 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

4 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Internacional Village
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia 350m2 me qira ne Lagjen "Nderkombetare".
Shtepia eshte dy kateshe, ka nje dhome te madhe dite, nje dhome tjeter te dites me te vogel, kuzhine te paisure me te gjitha elementet e nevojshme, ka kater dhoma te gjumit, tri banjo, terase, bodrum dhe garazhe, ka dhe 7 ari oborre.
Shtepia eshte e mobiluar ne nje menyre shume te mire dhe eshte e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 4200euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044 518 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim