Leshohet shtepia 350m2 me qira ne Veternik.

Jepet me qera nga: Omega 06 Qer 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia 350m2 me qira ne Veternik, mbrapa BauMarketit.
Shtepia eshte dy kateshe, ka nje dhome dite me kuzhine, kater dhoma te fjetjes, dy terasa te medhaja, nje garazh, ka 4 ari oborr, ka uje 24 ore.
Shtepia eshte e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase eshte 1500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim