Leshoj kat shtepie me qira ne velani

Jepet me qera nga: astrit 24 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: velani
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj nj te shtepis me qira ne lagjen Velania, afer Sos-Kinderdorfit,eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant, p e kat osedon nje dhom gjumi, sallon me kuzhin, banjo, ballkon, Qmimi 180Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim