Leshoj shtepin me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Asdfd 16 Jan 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagja Sofali rr.Shpetim Robaj
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Lëshoj shëpin me qira në lagjen Sofalia në Prishtinë, përball shkollës së mesme "Gjin Gazulli " ka 200m2 , ka 4 dhoma sallonin dhe kuzhinën, 2 banjo dhe 2 ballkone. Një oborr të rregulluar me sipërfaqe 12 ari dhe vend të mjaftushëm për parking të veturave. Gjithashtu eshte me nxemje qendrore me nafte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim