Leshojm banes me qera te Shkolla Teknike

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli 26 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
ADRESA: Rr. Enver Berisha (afer restaurant rinorit) te shkolla teknike
PERDHESA
Siperfaqja: 70 m2
NR. I DHOMAVE TE GJUMIT: 2
QENDRIMI DITORE ME KUZHIN DHE TRYEZARI
1 BANJO KOMPLETE
1 TERAS
BANESA ESHTE E MOBILUAR KOMPLET
CMIMI: 300 (EURO) - ME KETE CMIME PERFSHIHEN TE GJITHA SHPENZIMET E NXEMJES, UJIT, RRYMES, MBETURINAV
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim