Me qira- shtepia super e mobiluar ne Veternik!

Jepet me qera nga: Shpresa Dobroshi Dje 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshojm shtepine me qira e cila gjindet ne Veternik.Shtepia leshohet gjithashtu edhe per afat te shkurte !!!
Shtepia ka 170 m2,
sallonin e madh,
kuzhina me trepezari
tri dhoma gjumi
dy banjo
dy ballkona.
Shtepia ka nxemje qendrore me nafte dhe dru, uji 24 ore.
Poashtu shtepia posedon garazhe dhe parking privat te madh dhe ka qasje direket ne rrugen ne drejtim te fshatit nderkombetar.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim