QIRA Super Shtepi ne VETERNIK

Jepet me qera nga: arber Sot 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj Shtepin me qira , ne Veternike rr. Xhevat Qena ( afer Restoranit RRon)
I ka 100 m katrot
eshte 3 dhomshe ( 2 dhoma te fjetjes)
Kuzhine
banjo
Koridor
2 Ballkona
Cmimi per muaj eshte 400 euro
Ka nxemje Qendrore
Uje 24 ore
Dhe hymje private dmth lagjja ka rampe , preferohet per Nderkombetare

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim