Room for RENT/Banese me qera

Jepet me qera nga: Avi 18 Sht 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. UCK, te Qafa
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhomë dhe shtretër me qera. Shtëpia ndodhet në lagjen Te Qafa, dhe është vetëm 5 minuta larg qendrës. Ka dy dhoma të cilat kanë nga tre shtretër secila. Njëra nga dhomat është komplet e lirë, ndërsa tjetra ka një student që banon aty dhe janë të lirë edhe dy shtretër. Dhoma e cila është komplet e lirë kushton 150euro, ka tre shtretër që i bie 50 për person (nëse jeni tre persona). Cmimi qerasë nuk ndryshon edhe nëse jeni vetëm një person. Mirëpo nëse jeni vetëm një person dhe doni të paguani vetëm 50 euro në muaj, atëherë shtëpia ka edhe një dhomë në të cilën banon një student tashmë dhe ka të lirë edhe dy shtretër, ku ju mund të paguani për shtrat. Nëse jeni dy persona, prap paguani 50Euro per person. Pagesa eshte fikse dhe perfshin(rrymen, ujin, berrllogun) ka kuzhinën, banjon ne dispozicion për të gjithë personat që banojn aty. Shtëpia gjithashtu ka edhe oborr, dhe është në qendër të qytetit. Per me shume info kontakto 049678418 ose ne e-mail: dren.dragidella@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim