SHTEPI ME QERA NE DARDANI 3 KATSHE

Jepet me qera nga: LIRZA Dje 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHPIA POSEDON :
350m2
OSHT E PERSHTATSHME PER ZYRE,QERDHE, HOTEL, BANIM ETJ...
SHPIA GJINDET AFER ABMULLANTES NE DARDANI DHE KA SHUM PLAN TE MIR QDO KAT KA KA 3 DHOMA ME BALLKON , KA OBORR
QMIMI 1250euroGjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181
selami.murturi@gmail.com
+386( 49) 545 181
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim