SHTEPI ME QIRA QENDER E PRISHTINES AFER TREGUT

Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHTEPI ME QIRA QENDER E PRISHTINES, AFER TREGUT TE GJELBER, TE MULLINI I BANKOVIQIT, DY KATESHE. UJE 24 ORE, NGROHJE QENDRORE, PARKIM I MJAFTUESHEM.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim