SHTEPIA LESHOHET ME QIRA EKSKLUZIVE E MOBILUAR

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
LESHOHET ME QIRA SHTEPI E MOBILUAR EKSKLUZIVE ME SHUME HAPESIRA DHE E PAJISUR ME TE GJITHA.
LOKACIONI: SHKABAJ
QIRAJA: 600€


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim