Shtëpi 300m2 me qira në Taslixhe.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Dje 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Taslixhe, Rr. Kuvendi i Bujanit
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 300m2 me qira në Taslixhe.
Shtëpia gjendet afër Parkut të lojërave, me një investim mjaft të mirë dhe pozitë shumë të mirë, shtpia ofron kushte të mira banimi, mirëpo mund edhe të shfrytëzohet si hapësirë afariste.
Shtëpia ka gjithsej 3 kate, ku përfshihet:
- Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Shpajz
1. Depo (sistemi i ngrohjes)
- Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Koridor
1. Verandë
- Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi

Shtëpija është e pajisur me Kamera, Alarm Sigurie (dhe Panik Buton), ngrohje me Pellet dhe Naftë si dhe hapësira të mjaftueshme gjelbërimi. Gjithashtu ka edhe Garazhë.

ID e shpalljes: 30031

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim