Shtëpi 500m2 me qira në Gërmi.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Sot 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Dr. Shpetim Robaj
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 500m2 me qira në Gërmi.
Shtëpia gjendet mbrapa UNIVERSITETIT AMERIKAN (AUK) dhe ka gjithsej 8.5Ari TOKË.
Shtëpia ka 4 kate:
Podrumi:
1. Sallon
1. Kuzhinë verore
1. Dhomë
1. Banjo
1. Sauna

Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Terasë

Kati i I-rë:
4. Dhoma gjumi
1. Ballkon
1. Banjo
3. Garderoba (në 3 dhomat e gjumit)

Kati i II-të:
1. Terasë

ID e shpalljes: 30033

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi ne Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim