Shtepi Luksoze me Qira ne Tokbashqe Kodi 0186

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 26 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tokbashqe
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi Luksoze me Qira ne Tokbashqe - Kodi 0186

Shtepia gjindet afer Eulexit

Siperfaqja 260 m2

Obori 150m2

Renditjet

Kati 1

- Sallon me Trepezari
- Dhom Gjumit
- Kuzhin
- Banjo
- Koridor

Kati 2

- Dhom Gjumit
- Dhom per femij
- Sallon
- Banjo
- Koridor
- Taras te madhe

Posedon:

- Garazhd per 4 Vetura

- Depo

- Fitnes Gym

- Nxemje Qendrore

- UJ dhe Rym 24 or

- Wifi,Tv

- Ulese per masazh

- Xhakuzi

- Makin per larjen e rrobave

- Makin per larjen e eneve

- Aparati per cafe

- Pamjen shum te mir

- Shtepia super luksoze

- Leshohet vetem per nderkombetar

- Ne qmim jane te perfshira te gjitha shpnezimet

Çmimi 1500 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim